Uffezi da biagier
Referendari

Andreas Simeon

Tel: +41 81 659 11 70
E-Mail: andreas.simeon@surses.ch

Finanzas
Referendaria

Astrid Klein

Tel: +41 81 659 11 79
E-Mail: astrid.klein@surses.ch

Canzleia communala
Canzlist

Beat Jenal

Tel: +41 81 659 11 65
E-Mail: beat.jenal@surses.ch

Finanzas
Referendaria

Carin Simonet

Tel: +41 81 659 11 77
E-Mail: carin.simonet@surses.ch

Codesch funsil
Substitut administratour codesch funsil

Claudio Caprez

Tel: +41 81 659 11 87
E-Mail: claudio.caprez@surses.ch

Uffezi da taglia
Secretari da taglia

Conrad Battaglia

Tel: +41 81 659 11 78
E-Mail: conrad.battaglia@surses.ch

Cumischung da biagier
Commember cumischung da biagier

Diego Casparin

Cumischung da biagier
Commember cumischung da biagier

Franco Poltera

Suprastanza communala
Vicemastral

Gian Sonder

Suprastanza communala
Commember da suprastanza

Giancarlo Torriani

Uffezi da biagier
Referendari

Gianes Netzer

Tel: +41 81 659 11 69
E-Mail: gianes.netzer@surses.ch

Codesch funsil
Referendaria

Giulia Pupikofer

Tel: +41 81 659 11 88
E-Mail: giulia.pupikofer@surses.ch

Scola Surses
Secretaria

Jacqueline Baltermia

Tel: +41 81 659 11 90
E-Mail: jacqueline.baltermia@surses.ch

Sarvetschs tecnics
Selvicultour

Jules Weibel

Tel: +41 81 659 11 84
E-Mail: jules.weibel@surses.ch

Scola Surses
Manader da scola

Jörg Bühler

Tel: +41 81 659 11 91
E-Mail: joerg.buehler@surses.ch

Suprastanza communala
Commember da suprastanza

Karin Hersche

Suprastanza communala
Mastral

Leo Thomann

Tel: +41 81 659 11 61
E-Mail: leo.thomann@surses.ch

Sarvetsch d'abitants
Manader

Luzi Giovanoli

Tel: +41 81 659 11 76
E-Mail: luzi.giovanoli@surses.ch

Uffezi social
Referendari

Luzi Giovanoli

Tel: +41 81 659 11 76
E-Mail: luzi.giovanoli@surses.ch

Uffezi da biagier
Manader

Marco Guetg

Tel: +41 81 659 11 68
E-Mail: marco.guetg@surses.ch

Cumischung da gestiun
Commember cumischung da gestiun

Marco Jäger

Sarvetsch d'abitants
Referendaria

Marina Matanovic

Tel: +41 81 659 11 62
E-Mail: marina.matanovic@surses.ch

Finanzas
Manader

Mario Dosch

Tel: +41 81 659 11 74
E-Mail: mario.dosch@surses.ch

Finanzas
Contabilista

Marlen Rutz

Tel: +41 81 659 11 75
E-Mail: marlen.rutz@surses.ch

Uffezi da taglia
Secretari da taglia

Martegn Caspar

Tel: +41 81 659 11 63
E-Mail: martegn.caspar@surses.ch

Sarvetschs tecnics
Manader

Martegn Netzer

Tel: +41 81 659 11 81
E-Mail: martegn.netzer@surses.ch

Codesch funsil
Administratour codesch funsil

Martin Spescha

Tel: +41 81 659 11 86
E-Mail: martin.spescha@surses.ch

Uffezi da biagier
Referendari

Martin Moser

Tel: +41 81 659 11 71
E-Mail: martin.moser@surses.ch

Sarvetschs tecnics
Manader sarvetsch forestal

Pascal Murbach

Tel: +41 81 659 11 82
E-Mail: pascal.murbach@surses.ch

Sarvetschs tecnics
Manader rezgia

Peter Janutin

Tel: +41 81 659 11 83
E-Mail: peter.janutin@surses.ch

Sarvetsch d'abitants
Amprendista

Raffaela Demarmels

Tel: +41 81 659 11 64
E-Mail: raffaela.demarmels@surses.ch

Finanzas
Referendaria

Rahel Bischoff

Tel: +41 81 659 11 77
E-Mail: rahel.bischoff@surses.ch

Cumischung da gestiun
Commember cumischung da gestiun

Sandra Baltermia

Codesch funsil
Amprendista

Stefania Gaglia

Tel: +41 81 659 11 89
E-Mail: stefania.gaglia@surses.ch

Suprastanza communala
Commember da suprastanza

Toni Sonder

Cumischung da biagier
Commember cumischung da biagier

Toni Sonder

Cumischung da gestiun
Commember cumischung da gestiun

Urs Guetg

Sarvetschs tecnics
Capo-luvrant sarvetsch communal

Vinzens Bonifazi

Tel: +41 79 739 93 52
E-Mail: vinzens.bonifazi@surses.ch