Suprastanza communala

Mastral

Thomann Leo

Suprastanza communala

Vicemastral

Torriani Giancarlo

Suprastanza communala

Commember

Ballat Adrian

Suprastanza communala

Commember

Kolb Irene

Suprastanza communala

Commember

Poltera Romeo

Cumischung da gestiun

President

Guetg Urs

Cumischung da gestiun

Commember cumischung da gestiun

Janett Armando

Cumischung da gestiun

Commember cumischung da gestiun

Künzli Lothar

Canzleia communala

Sarvetschs d'abitants e d'autoritads
Canzlist

Jenal Beat

Tel: +41 81 659 11 65
E-Mail: beat.jenal@surses.ch

Canzleia communala

Sarvetschs d'administraziun e digl stab
Assistent digl mastral / Substitut scrivant da cumegn

Kunfermann Maissen Daniel

Tel: +41 81 659 11 64
E-Mail: daniel.kunfermannmaissen@surses.ch

Canzleia communala

Sarvetschs d'abitants
Manadra

Priuli Carmen

Tel: +41 81 659 11 74
E-Mail: carmen.priuli@surses.ch

Canzleia communala

Sarvetschs d'abitants
Referendaria

Trenkwalder Sonja

Tel: +41 81 659 11 62
E-Mail: sonja.trenkwalder@surses.ch

Cumischung da biagier

Commember cumischung da biagier

Amstutz Urs

Cumischung da biagier

Commember cumischung da biagier

Signorell Giorgio

Construcziun l Energeia l Ovras

Manader

Bergamin Simon

Tel: +41 81 659 11 96
E-Mail: simon.bergamin@surses.ch

Construcziun l Energeia l Ovras

Ovras
Manader

Carisch Franz

Tel: 079 688 42 69
E-Mail: franz.carisch@surses.ch

Construcziun l Energeia l Ovras

Substitut digl manader

Guetg Marco

Tel: +41 81 659 11 68
E-Mail: marco.guetg@surses.ch

Construcziun l Energeia l Ovras

Fatgs da construcziun
Referendaria

Bergamin Bianca

Tel: +41 81 659 11 70
E-Mail: bianca.bergamin@surses.ch

Construcziun l Energeia l Ovras

Taxas d'ovras
Referendari

Netzer Gianes

Tel: +41 81 659 11 69
E-Mail: gianes.netzer@surses.ch

Construcziun l Energeia l Ovras

Administraziun d'immobiglias
Referendari

Spini Ivan

Tel: +41 81 659 11 71
E-Mail: ivan.spini@surses.ch

Finanzas l taglias

Manader

Fitzi Daniel

Tel: +41 81 659 11 75
E-Mail: daniel.fitzi@surses.ch

Finanzas l taglias

Secretari da taglia

Caspar Martegn

Tel: +41 81 659 11 63
E-Mail: martegn.caspar@surses.ch

Finanzas l taglias

Referendaria

Bischoff Rahel

Tel: +41 81 659 11 77
E-Mail: rahel.bischoff@surses.ch

Finanzas l taglias

Referendari

Giovanoli Luzi

Tel: +41 81 659 11 76
E-Mail: luzi.giovanoli@surses.ch

Finanzas l taglias

Referendari

Guetg Flavio

Tel: +41 81 659 11 76
E-Mail: flavio.guetg@surses.ch

Finanzas l taglias

Fatgs da persunal
Referendaria

Klein Astrid

Tel: +41 81 659 11 78
E-Mail: astrid.klein@surses.ch

Finanzas l taglias

Referendaria

Simonet Carin

Tel: +41 81 659 11 79
E-Mail: carin.simonet@surses.ch

Codesch funsil

Manader

Spescha Martin

Tel: +41 81 659 11 86
E-Mail: martin.spescha@surses.ch

Codesch funsil

Referendari

Caprez Claudio

Tel: +41 81 659 11 87
E-Mail: claudio.caprez@surses.ch

Codesch funsil

Referendaria

Pietribiasi Daniela

Tel: +41 81 659 11 89
E-Mail: daniela.pietribiasi@surses.ch

Sarvetschs tecnics

Manader

Netzer Martegn

Tel: +41 81 659 11 81
E-Mail: martegn.netzer@surses.ch

Sarvetschs tecnics

Sarvetsch forestal
Manader

Murbach Pascal

Tel: +41 81 659 11 82
E-Mail: pascal.murbach@surses.ch

Sarvetschs tecnics

Sarvetsch communal Sotgôt
Capo-luvrant sarvetsch communal

Bonifazi Vinzens

Tel: +41 79 739 93 52
E-Mail: vinzens.bonifazi@surses.ch

Sarvetschs tecnics

Sarvetsch communal Surgôt
Capo-luvrant sarvetsch communal

Kubli Jakob

Tel: 079 174 24 25
E-Mail: jakob.kubli@surses.ch

Sarvetschs tecnics

Sarvetsch forestal
Selvicultour

Janutin Peter

Tel: +41 81 659 11 83
E-Mail: peter.janutin@surses.ch

Sarvetschs tecnics

Sarvetsch forestal
Selvicultour

Weibel Jules

Tel: +41 81 659 11 84
E-Mail: jules.weibel@surses.ch

Sarvetschs tecnics

Provedimaint d'ava
Brunnenmeister

Sonder Armon

Tel: +41816841555
E-Mail: armon.sonder@surses.ch

Sarvetschs tecnics

Referendaria

Meier Sandra

Tel: +41 81 659 11 80
E-Mail: sandra.meier@surses.ch

Svilup digl li

Manadra

Netzer Linda

Tel: +41 81 659 11 94
E-Mail: linda.netzer@surses.ch

Svilup digl li

Manadra da projects

Janett Veronica

Tel: +41 81 659 11 95
E-Mail: veronica.janett@surses.ch

Scola Surses

Manader da scola

Bühler Jörg

Tel: +41 81 659 11 91
E-Mail: joerg.buehler@scolasurses.ch

Scola Surses

Secretaria

Baltermia Jacqueline

Tel: +41 81 659 11 90
E-Mail: jacqueline.baltermia@scolasurses.ch

Cunsegl da scola

President

Torriani Giancarlo

Cunsegl da scola

Commembra

Carisch Nina

Cunsegl da scola

Commember

Demarmels Adrian

Cunsegl da scola

Commembra

Meier Sandra

Cunsegl da scola

Commembra

Sonder Gianna

Diese Seite verwendet Cookies. Erfahren Sie in unserer Datenschutzerklärung mehr darüber, wie wir Cookies einsetzen und wie Sie Ihre Einstellungen ändern können.