Suprastanza communala

Mastral

Wasescha Daniel

Tel: +41 81 659 11 61
E-Mail: daniel.wasescha@surses.ch

Suprastanza communala

Vicemastral

Ballat Adrian

Suprastanza communala

Commember

Kolb Irene

Suprastanza communala

Commember

Poltera Romeo

Suprastanza communala

Commember

Vellacher Gregor

Cumischung da gestiun

President

Künzli Lothar

Cumischung da gestiun

Commember cumischung da gestiun

Janett Armando

Cumischung da gestiun

Commember cumischung da gestiun

Sterli Albino

Canzleia communala

Sarvetschs d'abitants e d'autoritads
Canzlist

Jenal Beat

Tel: +41 81 659 11 65
E-Mail: beat.jenal@surses.ch

Canzleia communala

Sarvetschs d'abitants e d'autoritads
Substitut scrivant da cumegn / Assistent digl mastral

Spinatsch Giani

Tel: +41 81 659 11 64
E-Mail: giani.spinatsch@surses.ch

Canzleia communala

Fatgs da persunal
Manadra

Klein Astrid

Tel: +41 81 659 11 78
E-Mail: astrid.klein@surses.ch

Canzleia communala

Sarvetschs d'abitants
Manadra

Sinha-Willi Elvira

Tel: +41 81 659 11 74
E-Mail: elvira.sinha@surses.ch

Canzleia communala

Sarvetschs d'abitants
Referendaria

Trenkwalder Sonja

Tel: +41 81 659 11 62
E-Mail: sonja.trenkwalder@surses.ch

Cumischung da biagier

Commember cumischung da biagier

Signorell Giorgio

Cumischung da biagier

Commember cumischung da biagier

Thomann Edwin

Construcziun l Energeia l Ovras

Manader

Amstutz Urs

Tel: +41 81 659 11 96
E-Mail: urs.amstutz@surses.ch

Construcziun l Energeia l Ovras

Substitut digl manader

Guetg Marco

Tel: +41 81 659 11 68
E-Mail: marco.guetg@surses.ch

Construcziun l Energeia l Ovras

Manader serenera

Carisch Franz

Tel: +41 81 684 15 55
E-Mail: franz.carisch@surses.ch

Construcziun l Energeia l Ovras

Manader dalla squadra da pedels

Klein Carlo

Tel: +41 81 659 11 71
E-Mail: carlo.klein@surses.ch

Construcziun l Energeia l Ovras

Fatgs da construcziun
Referendari

Blum Daniel

Tel: +41 81 659 11 70
E-Mail: daniel.blum@surses.ch

Construcziun l Energeia l Ovras

Immobiglias ed indrez touristics
Referendaria

Collet Andrea

Tel: +41 81 659 11 87
E-Mail: andrea.collet@surses.ch

Construcziun l Energeia l Ovras

Taxas d'ovras
Referendari

Netzer Gianes

Tel: +41 81 659 11 69
E-Mail: gianes.netzer@surses.ch

Finanzas l taglias

Manader

Fitzi Daniel

Tel: +41 81 659 11 75
E-Mail: daniel.fitzi@surses.ch

Finanzas l taglias

Secretari da taglia

Caspar Martegn

Tel: +41 81 659 11 63
E-Mail: martegn.caspar@surses.ch

Finanzas l taglias

Referendaria

Bischoff Rahel

Tel: +41 81 659 11 77
E-Mail: rahel.bischoff@surses.ch

Finanzas l taglias

Referendaria

Bischoff Yolanda

Tel: +41 81 659 11 77
E-Mail: yolanda.bischoff@surses.ch

Finanzas l taglias

Referendari

Guetg Flavio

Tel: +41 81 659 11 76
E-Mail: flavio.guetg@surses.ch

Finanzas l taglias

Referendaria

Simonet Carin

Tel: +41 81 659 11 79
E-Mail: carin.simonet@surses.ch

Sarvetschs tecnics

Manader

Netzer Martegn

Tel: +41 81 659 11 81
E-Mail: martegn.netzer@surses.ch

Sarvetschs tecnics

Sarvetsch forestal
Manader

Murbach Pascal

Tel: +41 81 659 11 82
E-Mail: pascal.murbach@surses.ch

Sarvetschs tecnics

Sarvetsch communal Sotgôt
Capo-luvrant sarvetsch communal

Bonifazi Vinzens

Tel: +41 79 739 93 52
E-Mail: vinzens.bonifazi@surses.ch

Sarvetschs tecnics

Sarvetsch communal Surgôt
Capo-luvrant sarvetsch communal

Kubli Jakob

Tel: 079 174 24 25
E-Mail: jakob.kubli@surses.ch

Sarvetschs tecnics

Sarvetsch forestal
Selvicultour

Müller Ralph

Tel: +41 81 659 11 83
E-Mail: ralph.mueller@surses.ch

Sarvetschs tecnics

Sarvetsch forestal
Selvicultour

Weibel Jules

Tel: +41 81 659 11 84
E-Mail: jules.weibel@surses.ch

Sarvetschs tecnics

Provedimaint d'ava
Brunnenmeister

Sonder Armon

Tel: +41 81 659 11 89
E-Mail: armon.sonder@surses.ch

Sarvetschs tecnics

Secretaria

Meier Sandra

Tel: +41 81 659 11 80
E-Mail: sandra.meier@surses.ch

Svilup digl li

Manader

Steiner Stefan

Tel: +41 81 659 11 94
E-Mail: stefan.steiner@surses.ch

Svilup digl li

Manadra da projects

Janett Veronica

Tel: +41 81 659 11 95
E-Mail: veronica.janett@surses.ch

Scola Surses

Co-manadra da scola

Jaisli Jannine

Tel: +41 81 659 11 92
E-Mail: jannine.jaisli@surses.ch

Scola Surses

Co-manader da scola

Szobek Florian

Tel: +41 81 659 11 91
E-Mail: florian.szobek@surses.ch

Scola Surses

Secretaria

Baltermia Jacqueline

Tel: +41 81 659 11 90
E-Mail: jacqueline.baltermia@surses.ch

Cunsegl da scola

Commember

Ballat Adrian

Cunsegl da scola

Commembra

Janett Anina

Cunsegl da scola

Presidenta

Sonder Gianna

Cunsegl da scola

Commember

Sonder Ursus

Cunsegl da scola

Commember

Wasescha Aaron

Diese Seite verwendet Cookies. Erfahren Sie in unserer Datenschutzerklärung mehr darüber, wie wir Cookies einsetzen und wie Sie Ihre Einstellungen ändern können.