Suprastanza communala

Mastral

Thomann Leo

Suprastanza communala

Vicemastral

Torriani Giancarlo

Suprastanza communala

Commember

Ballat Adrian

Suprastanza communala

Commember

Kolb Irene

Suprastanza communala

Commember

Poltera Romeo

Cumischung da gestiun

President

Guetg Urs

Cumischung da gestiun

Commember cumischung da gestiun

Janett Armando

Cumischung da gestiun

Commember cumischung da gestiun

Künzli Lothar

Administraziun communala

Canzlist

Jenal Beat

Tel: +41 81 659 11 65
E-Mail: beat.jenal@surses.ch

Administraziun communala

Assistent digl mastral / Substitut canzlist

Kunfermann Maissen Daniel

Tel: +41 81 659 11 64
E-Mail: daniel.kunfermannmaissen@surses.ch

Administraziun communala

Manadra da persunal

Rutz Marlen

Tel: +41 81 659 11 78
E-Mail: marlen.rutz@surses.ch

Sarvetsch d'abitants

Manader

Dosch Mario

Tel: +41 81 659 11 74
E-Mail: mario.dosch@surses.ch

Cumischung da biagier

Commember cumischung da biagier

Bergamin Simon

Cumischung da biagier

Commember cumischung da biagier

Casparin Diego

Uffezi da biagier

Manader

Guetg Marco

Tel: +41 81 659 11 68
E-Mail: marco.guetg@surses.ch

Uffezi da biagier

Referendaria

Bergamin Bianca

Tel: +41 81 659 11 70
E-Mail: bianca.bergamin@surses.ch

Uffezi da biagier

Referendari

Netzer Gianes

Tel: +41 81 659 11 69
E-Mail: gianes.netzer@surses.ch

Uffezi da biagier

Referendari

Spini Ivan

Tel: +41 81 659 11 71
E-Mail: ivan.spini@surses.ch

Finanzas

Manader

Fitzi Daniel

Tel: +41 81 659 11 75
E-Mail: daniel.fitzi@surses.ch

Finanzas

Referendaria

Bischoff Rahel

Tel: +41 81 659 11 77
E-Mail: rahel.bischoff@surses.ch

Finanzas

Referendari

Giovanoli Luzi

Tel: +41 81 659 11 76
E-Mail: luzi.giovanoli@surses.ch

Finanzas

Referendaria

Klein Astrid

Tel: +41 81 659 11 77
E-Mail: astrid.klein@surses.ch

Finanzas

Referendaria

Simonet Carin

Tel: +41 81 659 11 79
E-Mail: carin.simonet@surses.ch

Codesch funsil

Administratour codesch funsil

Spescha Martin

Tel: +41 81 659 11 86
E-Mail: martin.spescha@surses.ch

Codesch funsil

Referendari

Caprez Claudio

Tel: +41 81 659 11 87
E-Mail: claudio.caprez@surses.ch

Codesch funsil

Referendaria

Meier Sandra

Tel: +41 81 659 11 88
E-Mail: sandra.meier@surses.ch

Codesch funsil

Referendaria

Pietribiasi Daniela

Tel: +41 81 659 11 89
E-Mail: daniela.pietribiasi@surses.ch

Uffezi da taglia

Secretari da taglia

Caspar Martegn

Tel: +41 81 659 11 63
E-Mail: martegn.caspar@surses.ch

Sarvetschs tecnics

Manader

Netzer Martegn

Tel: +41 81 659 11 81
E-Mail: martegn.netzer@surses.ch

Sarvetschs tecnics

Capo-luvrant sarvetsch communal

Bonifazi Vinzens

Tel: +41 79 739 93 52
E-Mail: vinzens.bonifazi@surses.ch

Sarvetschs tecnics

Capo-luvrant sarvetsch communal

Kubli Jakob

Tel: 079 174 24 25
E-Mail: jakob.kubli@surses.ch

Sarvetschs tecnics

Manader serenera

Carisch Franz

Tel: 079 688 42 69
E-Mail: franz.carisch@surses.ch

Scola Surses

Manader da scola

Bühler Jörg

Tel: +41 81 659 11 91
E-Mail: joerg.buehler@scolasurses.ch

Scola Surses

Secretaria

Baltermia Jacqueline

Tel: +41 81 659 11 90
E-Mail: jacqueline.baltermia@scolasurses.ch

Cunsegl da scola

President

Torriani Giancarlo

Cunsegl da scola

Commembra

Carisch Nina

Cunsegl da scola

Commember

Demarmels Adrian

Cunsegl da scola

Commembra

Meier Sandra

Cunsegl da scola

Commembra

Sonder Gianna

Sarvetsch forestal

Manader sarvetsch forestal

Murbach Pascal

Tel: +41 81 659 11 82
E-Mail: pascal.murbach@surses.ch

Sarvetsch forestal

Selvicultour

Janutin Peter

Tel: +41 81 659 11 83
E-Mail: peter.janutin@surses.ch

Sarvetsch forestal

Selvicultour

Weibel Jules

Tel: +41 81 659 11 84
E-Mail: jules.weibel@surses.ch

Svilup digl li

Manadra

Netzer Linda

Tel: +41 81 659 11 94
E-Mail: linda.netzer@surses.ch

Svilup digl li

Manadra da projects

Janett Veronica

Tel: +41 81 659 11 95
E-Mail: veronica.janett@surses.ch

Diese Seite verwendet Cookies. Erfahren Sie in unserer Datenschutzerklärung mehr darüber, wie wir Cookies einsetzen und wie Sie Ihre Einstellungen ändern können.