Uniuns an surses

Surses

Club da ballape Surses

president Ivan Brenn, Veia Purmaglera 9, 7460 Savognin
contact+41 81 684 29 41 / ibrenn@bluewin.ch / www.cbsurses.ch

IO nordic Surses

presidenta Corina Augustin, Plaz 4, 7458 Mon
contact +41 81 681 27 76 / corina.augustin@bluewin.ch

Club da velos Surses

presidenta Daniela Züger, Veia Sot Spondas 6, 7460 Savognin
contact +41 79 364 96 58 / d.mareischen@gmx.ch

Uniun sportiva Surses

president Rolf Marti, Sur Meir 5, 7452 Cunter
contact +41 79 270 39 74 / rolf.marti@bluewin.ch

Chor Viril Surses

president Maurus Dosch, Sur Truasch 75, 7459 Stierva
contact maurus@dosch.ch

Fetters Sursetters (musica da tschever)

president Fernando Bonifazi Veia Palex 2, 7460 Savognin
contact +41 79 766 22 34 / fandi@fetters-sursetters.ch / www.fetters-sursetters.ch

Uniun da catscheders Surses

president Beni Poltera, Dorf 42, 7456 Sur
contact +41 81 684 57 31 / +41 76 444 56 05

Tiradours da sport e pistola Surses 50m

president Baltermia Cola, Cumpogna 93, 7450 Tiefencastel
contact +41 81 637 00 00

Uniun da teir Surgôt

president Domenic Jäger, Julierstrasse 15, 7457 Bivio
contact domenic.jaeger@bluewin.ch / +41 79 757 52 01

Uniun da tiradours Sotgôt

president Not Netzer-Weibel, Veia Gerbra 16, 7460 Savognin
contact +41 81 684 22 60 / not.netzer@bluewin.ch

Uniun da sanitad Surses

president Rolf Marti, Sur Meir 5, 7452 Cunter
contact +41 79 270 39 74 / rolf.marti@bluewin.ch

Club cordial (Uniun da seniors)

president Joachim Wasescha, Veia Somareiva 3, 7460 Savognin
contact +41 81 684 10 20

Uniun da giuvantetna Bivio-Surgôt

presidenta Raffaella Rizzi, Kanzleistrasse 201, 8004 Zürich


Beiva

Club da skis Piz Turba

president Christian Janutin, Schalmans 10, 7302 Landquart

Club da tgeiels Beiva

adressaHotel Solaria, Vea Valetta 13, 7457 Bivio
contact +41 81 684 51 07

Coro misto Bivio

presidenta Melanie Göschel Giovanoli, Julierstrasse 24, 7457 Bivio

Uniun da donnas Beiva

presidenta Esther Fasciati, Rons 174, 7457 Bivio

Gruppa da teater Beiva

presidenta Maria Lisignoli, Vea Jerts 256, 7457 Bivio

Bivio aktiv

president Marco Fasciati, Rons 174, 7457 Bivio


Cunter / Riom / Parsonz

Uniun da giuventetna Riom-Parsonz

presidenta Silvana Collet, Cadra 7, 7463 Riom
contact +41 79 203 73 47 / silvana.collet@bluewin.ch

Uniun da donnas Cunter-Riom-Parsonz

presidenta Steier Daniela, Dinvei 1, 7463 Riom
contact +41 77 433 24 89 / dagidu@bluewin.ch

Chor viril Riom-Parsonz-Cunter

president Mareischen Marc, Sur Strada 13, 7452 Cunter
contact +41 79 418 48 11 / marc.mareischen@bluewin.ch

Club activ Riom-Parsonz-Cunter

presidenta Monica Dosch, Stradung 4, 7452 Cunter
contact +41 81 684 36 62 / dosch.farrer@bluewin.ch

Uniun Tigignas/Talvangas

president Aerni Michael, Lindauerstrasse 29, 8309 Nürensdorf
contact +41 79 636 68 06 / michiaerni@bluewin.ch


Salouf

Uniun da giuventetna Salouf

president Flurin Demarmels, Veia Cadras 12, 7462 Salouf
contact +4179 534 88 09 / flurin.demarmels@hotmail.ch

Uniun da donnas Salouf

presidenta Jacqueline Baltermia, Veia Survonas 6, 7462 Salouf
contact +41 79 339 08 09 / j.baltermia@bluewin.ch

Musica instrumentala Salouf-Mon-Stierva

president Filip Sonder, Veia Davos-Clavo 7, 7462 Salouf
contact +41 79 447 74 64 / filipsonder@hotmail.com

Chor masto Stierva-Mon-Salouf

president Aurelio Augustin, Avant Porta, 7458 Mona
contact +41 79 633 14 64

Chor viril Salouf

president Adrian Demarmels, Veia Cadras 12, 7462 Salouf
contact +41 78 684 92 50 / adrian.demarmels@surses.ch

Club da pastgeders Salouf

president Tizian Demarmels, Stradung 29, 7460 Savognin
contact +41 79 297 45 23

Club da skis Curver

president Toni Sonder, Veia Mezvei 12, 7462 Salouf
contact +41 79 647 20 84 / toni.sonder@surses.ch

Secziun da catscheders Curver

president Urban Bonifazi, Veia Parpi 5, 7462 Salouf
contact +41 79 260 20 21


Savognin

Chor viril baselgia

president Not Spinatsch, Veia Sot Tga 9, 7460 Savognin
contact +41 81 684 23 20 17 / www.chorviril-savognin.ch

Club da skis Savognin

president Vendelin Coray, Obere Plessurstrasse 42, 7000 Chur
contact +41 79 749 12 31

Club da curling

president Baltermia Peterelli, Veia Segantini 4, 7460 Savognin
contact +41 81 684 25 48

Musica instrumentala Savognin

president Flavio Sterli, Obererlen 1a, 8752 Näfels
contact +41 78 794 01 09 / flavio.sterli@musicasavognin.ch /www.musicasavognin.ch

Club da Tennis

president Patrick Thurner, Stradung 9, 7460 Savognin
contact +41 81 684 14 17 / +41 79 597 96 17 / info@drogariasurses.ch

Uniun da donnas Savognin

presidenta Ricarda Graf-Battaglia, Veia Naloz 8, 7460 Savognin
contact +41 81 684 33 42 / info@amang.ch

Uniun da giuventetna Savognin

president Claudio Casparin, Stradung 32, 7460 Savognin
contact +41 76 469 86 72 / www.surmeir.ch


Tinizong-Rona

Chor Cecilian Tinizong

president Enrico Spinas, Hardturmstrasse 5, 8005 Zürich
contact +41 79 447 05 62 / enrico.spinas@bluewin.ch

Uniun da giuvantetna Tinizong-Rona

president Diego Poltera, Cadras 84, 7453 Tinizong
contact +41 78 862 52 77