Suprastanza communala

Mastral

Thomann Leo

Tel: +41 81 659 11 61
E-Mail: leo.thomann@surses.ch

Suprastanza communala

Vicemastral

Sonder Gian

Suprastanza communala

Commember da suprastanza

Hersche Karin

Suprastanza communala

Commember da suprastanza

Sonder Toni

Suprastanza communala

Commember da suprastanza

Torriani Giancarlo

Cumischung da gestiun

Commember cumischung da gestiun

Baltermia Sandra

Cumischung da gestiun

Commember cumischung da gestiun

Guetg Urs

Cumischung da gestiun

Commember cumischung da gestiun

Jäger Marco

Canzleia communala

Canzlist

Jenal Beat

Tel: +41 81 659 11 65
E-Mail: beat.jenal@surses.ch

Sarvetsch d'abitants

Manader

Dosch Mario

Tel: +41 81 659 11 74
E-Mail: mario.dosch@surses.ch

Sarvetsch d'abitants

Referendaria

Matanovic Marina

Tel: +41 81 659 11 62
E-Mail: marina.matanovic@surses.ch

Sarvetsch d'abitants

Amprendista

Demarmels Raffaela

Tel: +41 81 659 11 64
E-Mail: raffaela.demarmels@surses.ch

Cumischung da biagier

Commember cumischung da biagier

Casparin Diego

Cumischung da biagier

Commember cumischung da biagier

Poltera Franco

Uffezi da biagier

Manader

Guetg Marco

Tel: +41 81 659 11 68
E-Mail: marco.guetg@surses.ch

Uffezi da biagier

Referendari

Moser Martin

Tel: +41 81 659 11 71
E-Mail: martin.moser@surses.ch

Uffezi da biagier

Referendari

Netzer Gianes

Tel: +41 81 659 11 69
E-Mail: gianes.netzer@surses.ch

Uffezi da biagier

Referendari

Simeon Andreas

Tel: +41 81 659 11 70
E-Mail: andreas.simeon@surses.ch

Finanzas

Manadra

Rutz Marlen

Tel: +41 81 659 11 75
E-Mail: marlen.rutz@surses.ch

Finanzas

Referendaria

Bischoff Rahel

Tel: +41 81 659 11 77
E-Mail: rahel.bischoff@surses.ch

Finanzas

Referendari

Giovanoli Luzi

Tel: +41 81 659 11 76
E-Mail: luzi.giovanoli@surses.ch

Finanzas

Referendaria

Klein Astrid

Tel: +41 81 659 11 77
E-Mail: astrid.klein@surses.ch

Finanzas

Referendaria

Simonet Carin

Tel: +41 81 659 11 79
E-Mail: carin.simonet@surses.ch

Codesch funsil

Administratour codesch funsil

Spescha Martin

Tel: +41 81 659 11 86
E-Mail: martin.spescha@surses.ch

Codesch funsil

Substitut administratour codesch funsil

Caprez Claudio

Tel: +41 81 659 11 87
E-Mail: claudio.caprez@surses.ch

Codesch funsil

Referendaria

Pupikofer Giulia

Tel: +41 81 659 11 88
E-Mail: giulia.pupikofer@surses.ch

Codesch funsil

Amprendista

Gaglia Stefania

Tel: +41 81 659 11 89
E-Mail: stefania.gaglia@surses.ch

Uffezi da taglia

Secretari da taglia

Caspar Martegn

Tel: +41 81 659 11 63
E-Mail: martegn.caspar@surses.ch

Sarvetschs tecnics

Manader rezgia

Janutin Peter

Tel: +41 81 659 11 83
E-Mail: peter.janutin@surses.ch

Sarvetschs tecnics

Manader sarvetsch forestal

Murbach Pascal

Tel: +41 81 659 11 82
E-Mail: pascal.murbach@surses.ch

Sarvetschs tecnics

Manader

Netzer Martegn

Tel: +41 81 659 11 81
E-Mail: martegn.netzer@surses.ch

Sarvetschs tecnics

Capo-luvrant sarvetsch communal

Bonifazi Vinzens

Tel: +41 79 739 93 52
E-Mail: vinzens.bonifazi@surses.ch

Sarvetschs tecnics

Selvicultour

Weibel Jules

Tel: +41 81 659 11 84
E-Mail: jules.weibel@surses.ch

Scola Surses

Manader da scola

Bühler Jörg

Tel: +41 81 659 11 91
E-Mail: joerg.buehler@scolasurses.ch

Scola Surses

Secretaria

Baltermia Jacqueline

Tel: +41 81 659 11 90
E-Mail: jacqueline.baltermia@scolasurses.ch

Cunsegl da scola

President

Torriani Giancarlo

Cunsegl da scola

Commember

Bellini Aaron

Cunsegl da scola

Commembra

Carisch Nina

Cunsegl da scola

Commember

Demarmels Adrian

Cunsegl da scola

Commembra

Jäger Gilda